Mechanika

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów sportowych, głównie: Porsche, Subaru, Ferrari, Lamborghini. Wykonujemy naprawy i wymiany układów: napędowych, jezdnych, zawieszeń, kierowniczych, hamulcowych. Specjalizujemy się w naprawach silników Porsche 911 chłodzonych powietrzem.

elektro mechanika

Nasz serwis przeprowadza komputerową diagnostykę elektroniki i podzespołów: ECU, ABS, ASR, ESP, TC, Airbag, SRS, DSG, BCM, CIM, BODY, UCH, KOMFORT, EWS, IMMOBILIZER. Specjalizujemy się w naprawie zaawansowanej elektroniki samochodowej. Profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka gwarantuje nam trafne wytypowanie usterki i jest podstawą skutecznej naprawy.

części porsche

W serwisie dbamy o utrzymanie samochodu Porsche w doskonałym stanie. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowanych części zastępczych z zachowaniem wysokiej jakości użytkowania i eksploatacji. W trosce o jakość wymiany cześci udzielamy naszym klientom gwarancji jakości montażu.

Części do Porsche 911

naprawiamy rownież

ekskluzywne marki

Naprawiamy również Subaru, Ferrari, Lamborghini

Przeglądy

Naprawy okresowe

W serwisie przeprowadzamy kompleksowe przeglądy samochodów takich marek jak: Porsche, Subaru, Ferrari, Lamborghini, Bentley, Maserati. Dokonujemy okresowych napraw oraz wymiany wyeksploatowanych części. Nowe modele Porsche i inne samochody wyższej klasy, to samochody naszpikowane elektroniką, których sterowniki co jakiś czas potrzebują aktualizacji, a ten może zapewnić tylko profesjonalny serwis. Nawet podczas normalnej eksploatacji pojazdu, pojawia się wiele błędów wynikających z użytkowania samochodu a te wymagają okresowego nadzoru. Conajmniej raz w roku zalecane jest ogólne sprawdzenie stanu pojazdu.

Twoje Porsche

Nasze Doświadczenie

Wykorzystaj nasze lata doświadczeń oraz ciągłe szkolenia w samochodowym fachu. Gwarantujemy Ci obsługę i naprawy na najwyższym poziomie, w szerokim zakresie usług. Poradzimy sobie z każdym problemem. Nieważne, czy przyjeżdżasz do nas legendarną 911 czy kilkuletnim Subaru. Program naprawy samochodu dopasujemy idealnie do Twoich potrzeb i wymagań. Kompleksowa obsługa rozpoczyna się u nas od spotkania z klientem, później przechodzimy do przeglądu samochodu i rozpoznania wad, a następnie ustalamy program naprawy. Dopiero wtedy możemy podjąć konkretne działania.

umów odwiedziny