Mechanika samochodowa

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów sportowych, głównie: Porsche, Subaru, Ferrari, Lamborghini. Wykonujemy naprawy i wymiany układów: napędowych, jezdnych, zawieszeń, kierowniczych, hamulcowych. Specjalizujemy się w naprawach silników Porsche 911 chłodzonych powietrzem.

Nasi mechanicy posiadają doświadczenie wyniesione z sportów samochodowych.

standard obsługi

Nie każdy może się tym poszczycić, Ty już tak. Wykorzystaj nasze lata doświadczeń oraz ciągłe szkolenia w samochodowym fachu. Gwarantujemy Ci obsługę i naprawy na najwyższym poziomie, w szerokim zakresie usług. Poradzimy sobie z każdym problemem. Nieważne, czy przyjeżdżasz do nas legendarną 911 czy kilkulatkiem z 2009 roku. Program naprawy samochodu dopasujemy idealnie do Twoich potrzeb i wymagań.

certyfikowane części

W serwisie dbamy o utrzymanie samochodu Porsche w doskonałym stanie. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowanych części zastępczych z zachowaniem wysokiej jakości użytkowania i eksploatacji. W trosce o Państwa wygodę wszystkie komplety opon i kół są przechowywane na miejscu co gwarantuje szybką wymianę w razie nagłej potrzeby.

potwierdzona jakość

Nasz serwis funkcjonuje nie przerwanie przeszło 20 lat, zaufały nam setki użytkowników Porsche, Subaru oraz innych sportowych samochodów. Jesteśmy zawsze do dyspozycji Naszych klientów, zyskując przy tym zadowolenie i wieloletnią znajomość oraz zaufanie do serwisu, który rozwiąże problem z samochodem. Dokładamy wszelkich starań aby klient zawsze odbierał samochód z uśmiecham na twarzy.

elektro
mechanika

Nasz serwis przeprowadza komputerową diagnostykę elektroniki i podzespołów: ECU, ABS, ASR, ESP, TC, Airbag, SRS, DSG, BCM, CIM, BODY, UCH, KOMFORT, EWS, IMMOBILIZER. Specjalizujemy się w naprawie zaawansowanej elektroniki samochodowej. Profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka gwarantuje nam trafne wytypowanie usterki i jest podstawą skutecznej naprawy. więcej

części
porsche

W serwisie dbamy o utrzymanie samochodu Porsche w doskonałym stanie. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowanych części zastępczych z zachowaniem wysokiej jakości użytkowania i eksploatacji. W trosce o jakość wymiany cześci udzielamy naszym klientom gwarancji jakości montażu.

więcej

nietylko Porsche

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów sportowych, głównie: Porsche, Subaru, Ferrari, Lamborghini. Wykonujemy naprawy i wymiany układów: napędowych, jezdnych, zawieszeń, kierowniczych, hamulcowych. Oferujemy również pełną diagnostykę komputerową. Działamy zgodnie z zasadami GVO i stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.

Przeglądy

Naprawy okresowe

W serwisie przeprowadzamy kompleksowe przeglądy samochodów sportowych. Dokonujemy okresowych napraw oraz wymiany wyeksploatowanych części. Standardowy interwał przeglądowy to 30000 km lub dwa lata. Nie wyobrażamy sobie jednak by nasi klienci na dwa lata mogli „zapomnieć” o serwisie i to nie tylko z tak banalnych powodów, jak chociażby sezonowa wymiana opon. Nowe modele Porsche to samochody naszpikowane elektroniką, których sterowniki co jakiś czas potrzebują aktualizacji, a ten może zapewnić tylko profesjonalny serwis serwis.

Twoje Porsche

Nasze Doświadczenie

Wykorzystaj nasze lata doświadczeń oraz ciągłe szkolenia w samochodowym fachu. Gwarantujemy Ci obsługę i naprawy na najwyższym poziomie, w szerokim zakresie usług. Poradzimy sobie z każdym problemem. Nieważne, czy przyjeżdżasz do nas legendarną 911 czy kilkuletnim Subaru. Program naprawy samochodu dopasujemy idealnie do Twoich potrzeb i wymagań. Kompleksowa obsługa rozpoczyna się u nas od spotkania z klientem, później przechodzimy do przeglądu samochodu i rozpoznania wad, a następnie ustalamy program naprawy. Dopiero wtedy możemy podjąć konkretne działania.

umów odwiedziny